TO Tivat na 23. Sajmu turizma u Moskvi

22-Mart-2016

Nakon učešća na turističkim berzama u Utrehtu, Oslu, Pragu, Beču, Budimpešti, Beogradu, Berlinu i Bratislavi, TO Tivat nastavlja sa ovogodišnjim sajamskim aktivnostima u inostranstvu.Turističku ponudu našeg grada predstaviće i na 23. Medjunarodnom sajmu turizma “MITT 2016.” koji sjutra počinje u Moskvi, gdje će nastupiti zajedno sa Nacionalnom turističkom organizacijom, lokalnim turističkim organizacijama i predstavnicima turističke privrede Crne Gore.

Turistički svijet će se narednih pet dana u moskovskom Expocentru, boriti da osvoji veliko rusko tržište a direktorica TO Tivat, Bernarda Moškov, kaže da se ova prezentacija lijepo uklopila sa juče objavljenom informacijom da je turistički servis “Tu-tu.ru”., naš grad svrstao u najpopularniju destinaciju evropskog pravca za ruske turiste, za ljeto 2016. godine:

“Rusi kao što znamo, nakon gradjana Srbije, najbrojniji gosti na području naše opštine i zato se uvjek sa posebnom pažnjom njima prezentujemo. Sajam u Moskvi spada u pet vodećih u svijetu a prošle godine je na njemu učestvovalo 2.056 izlagača iz 203 zemlje. Ova manifestacija se održava u 9 hala a dvije trećine posjetilaca su poslovni ljudi svoje prisustvo na sajmu smatraju jednim od uslova uspješne sezone.”

U narednom periodu TO Tivta će naš grad promovisati i na Sajmu turizma “Travel Market Skoplje”, koji počinje 14.aprila, zatim na 13. međunarodnom sajmu turizma “Travel Fair” u Prištini od 21. aprila, a u maju slijede Lukavački sajam turizma “List” , Beogradski manifest i Raod show.Nakon učešća na turističkim berzama u Utrehtu, Oslu, Pragu,Beču, Budimpešti, Beogradu, Berlinu i Bratislavi, TO Tivat nastavlja sa ovogodišnjim sajamskim aktivnostima u inostranstvu .

Turističku ponudu našeg grada predstaviće i na 23. Medjunarodnom sajmu turizma “MITT 2016.” koji sjutra počinje u Moskvi, gdje će nastupiti zajedno sa Nacionalnom turističkom organizacijom, lokalnim turističkim organizacijama i predstavnicima turističke privrede Crne Gore.

Turistički svijet će se narednih pet dana u moskovskom Expocentru, boriti da osvoji veliko rusko tržište a direktorica TO Tivat, Bernarda Moškov, kaže da se ova prezentacija lijepo uklopila sa juče objavljenom informacijom da je turistički servis “Tu-tu.ru”., naš grad svrstao u najpopularniju destinaciju evropskog pravca za ruske turiste, za ljeto 2016. godine:

“Rusi kao što znamo, nakon gradjana Srbije, najbrojniji gosti na području naše opštine i zato se uvjek sa posebnom pažnjom njima prezentujemo. Sajam u Moskvi spada u pet vodećih u svijetu a prošle godine je na njemu učestvovalo 2.056 izlagača iz 203 zemlje. Ova manifestacija se održava u 9 hala a dvije trećine posjetilaca su poslovni ljudi svoje prisustvo na sajmu smatraju jednim od uslova uspješne sezone.”

U narednom periodu TO Tivta će naš grad promovisati i na Sajmu turizma “Travel Market Skoplje”, koji počinje 14.aprila, zatim na 13. međunarodnom sajmu turizma “Travel Fair” u Prištini od 21. aprila, a u maju slijede Lukavački sajam turizma “List” , Beogradski manifest i Raod show.

post image